خانه / اخبار رسیده / توضیح وزیر ارتباطات درباره‌ی تلگرام
کی‌کیه در ایران!

توضیح وزیر ارتباطات درباره‌ی تلگرام

telegram00

توضیح وزیر ارتباطات درباره‌ی مذاکره با مدیر تلگرام

وزیر ارتباطات  با بیان اینکه مذاکره با تلگرام مخفیانه نبوده است، تاکید کرد: مذاکرات با مدیران تلگرام با اطلاع دادستان وقت و کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه انجام گرفته است

محمدجواد آذری جهرمی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در رابطه با مذاکرات میان دولت و تلگرام در سال‌های گذشته، با تایید انجام این گفت‌وگو گفت: این مذاکرات مخفی نبوده و مسئولان مربوط به این حوزه در داخل کشور از انجام آن آگاه بودند.

وی با بیان اینکه در زمان دولت یازدهم مذاکراتی با تلگرام در حیطه رعایت الزامات فرهنگی کشور انجام شد، اظهار داشت: در پی این رایزنی‌ها، توافق‌هایی هم به دست آمد و تلگرام ملاحظات ما را در مورد کانال‌های غیراخلاقی یا کانال‌های مرتبط با تروریسم را لحاظ کرده است.

این عضو دولت در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه آیا پهنای باند ویژه‌ای به تلگرام داده شده بود؟ تصریح کرد: این صحبت اشتباه است و پهنای باند ویژه‌ای در اختیار تلگرام قرار داده نشده است.

آذری جهرمی با بیان اینکه مذاکرات با تلگرام با اطلاع دادستان و کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه انجام گرفته است، خاطرنشان کرد: مسئله با مذاکره با تلگرام، مسئله محرمانه و پوشیده‌ای نیست.

مشاوره دریافت انواع استانداردهای جهان

درباره ی وحید

مطلب پیشنهادی

مضر یا ضروری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *